Wiklinowe meble w salonie – czy warto?

Wiklinowe meble w salonie – czy warto?

Dla jednych meble wiklinowe są synonimem ekologii, jednakże dla innych niezbyt ciekawą propozycją do salonu. Jedno jest jednak pewne, że zaczynają one wracać do łask klientów.

Natura w Twoim salonie

W pewnym stopniu wiklinowe meble mogą kojarzyć się ze stylem kolonialnym oraz naturą. Przeważnie są one bardzo fantazyjnie wyplatane, dzięki czemu mocno zyskują na wyglądzie. Jeśli ktoś spodziewa się więc czegoś sztampowego i nudnego, to już teraz możemy powiedzieć, że mocno się myli.

Wybierane są przez kolejne osoby głównie ze względu na to, że nie sprawiają wrażenia wielkich i masywnych. Nawet wtedy, kiedy decydujesz się na wielką kanapę z wikliny nie będzie ona budowała przytłaczającego nastroju w pomieszczeniu.

Aranżacja wnętrza z meblami wiklinowymi

Warto wiedzieć, że kiedy decydujesz się na ten typ mebli, to nie będziesz musiał się ograniczać do standardowych brzozowych witek, z których są one wykonane. Dodatkowo polecamy Ci zainwestować w meble z rattanu czy trawy morskiej, bowiem one także wyglądają równie efektywnie. Co więcej, jeśli chodzi o kolorystykę mebli wiklinowych, to dzięki jej naturalności można dobierać do nich rozmaite dodatki, które będą się świetnie prezentowały.

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *